czwartek, 25 czerwca 2015

I ja się przywitam

Witaj.


Nazywam się Magdalena Małecka. W Internecie posługuję się nickiem Nolanna.Moje zmagania artystyczne trwają niemal dziesięć lat, choć dopiero od niespełna dwóch zajęłam się scrapbookingiem. Jestem raczej scrapową świeżynką. Moje zmagania z wszelaką mediowo- papierową materią możesz obejrzeć na moim blogu, profilu facebookowym, Instagramie i Pinterest.Moja twórczość nie jest przypisana jednej dziedzinie i znajdziecie w moich pracach wszystko. Od romantycznych kartek, bogatych w formie layoutów po absolutne clean&simple. Nie stronię także od decoupagu i mixed mediowania, które to są ostatnimi czasy moimi faworytami. Uwielbiam, stemplować, chlapać, drzeć, embossingować na gorąco i szpachlować przez maski.Mam nadzieję, że będę w stanie zainspirować Ciebie do szukania nowych form wyrazu, eksperymentów z mediami i sięgania po inne niż zawsze produkty. Jestem otwarta na propozycje tutoriali czy wspólnego scrapowania. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiem.
Chciałam przy okazji tego posta podziękować serdecznie Lidii za wybranie mnie do DT i zaufanie w moje umiejętności. Mam nadzieję, że współpraca przyniesie fantastycznie kreatywne i inspirujące efekty. Cieszę się, że dołączyłam do tak fantastycznie utalentowanych scraperek i już się nie mogę doczekać ich prac dla Essy- Floresy.
Teraz, zapraszam Cię na krótką wycieczkę po kilku moich dotychczasowych wytworach.
Art Journal
Kartka

Mix mediowa szkatułka

Layout

Mini layout z kolorowanym stemplem


Layout

Mix mediowa budka dla ptaszkówPozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia wkrótce, gdy będę miała przygotowaną pierwszą essową inspirację.


  12 komentarzy:

 1. Cuuuda!!! Magdalenko :) napatrzeć się nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko piękne! 😊 I już czekam na kolejne, następne, na więcej... 😄

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na inspirację:) Prace super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, zapowiada się pięknie i inspirująco:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne przywitanie :) Czekam na twoje inspiracje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję debiutu i życzę wielu pomysłów ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję z całego serca za Wasze cudowne komentarze I wsparcie. Nawet nie wiecie jak mnie motywujecie do dalszej pracy. Jest mi niezmiernie miło,że się podoba to co już zrobiłam. Mam nadzieję,że nie zawiodę Waszych oczekiwań I jeszcze nie raz Was zauroczę. ;-) Pozdrawiam cieplutko. <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Niejednokrotnie widziałam już Twoje wspaniałe prace :) Jak na świeżynkę to dla mnie jesteś świetna. Chciałabym kiedyś chociaż do połowy Twoich możliwości dobrnąć :)

  OdpowiedzUsuń