środa, 17 sierpnia 2016

Gościnna Projektantka - Wioletta

Witajcie
Bardzo się cieszę, że mogę gościć na blogu Essy-Floresy. Dziękuję za zaproszenie. 
Mam na imię Wioletta, w internecie posługuję się nickiem Wiola_C i prowadzę blog „moje papierowe hobby”, gdzie publikuję moje prace.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą parki cudownych dzieciaczków. Scrapbooking stał się moim hobby, któremu poświęcam prawie każdą wolną chwilę. Jest to też dla mnie forma relaksu
i odstresowania po pracy.

Jak to się zaczęło? Odkąd pamiętam zawsze lubiłam prace ręczne. Parę lat temu postanowiłam zrobić własnoręcznie karteczki na Wielkanoc. Potem była dłuuuuga przerwa.

 Potrzebowałam chyba inspiracji i motywacji, i wtedy na swej drodze spotkałam mnóstwo kreatywnych i uzdolnionych osób. Zaraziły mnie one swoją pasją do papieru i wciągnęło mnie na dobre.

Wykonuję głównie kartki. Zdarzają się tabliczki z imieniem. Najbardziej jednak lubię ozdabiać formy przestrzenne: ramki, pudełka itp. a ostatnio coraz częściej sięgam po media.Na dzisiejszy wpis przygotowałam ramkę, którą pokryłam białym gesso.

Ułożyłam kompozycję
z rurek zrobionych z pasków papierów, pędzelka, kwiatów i tekturki. Przykleiłam w kilku miejscach mikrokulki a wszystko pokryłam białą farbą. 

Na koniec dodałam trochę koloru za pomocą turkusowej i oliwkowej mgiełki. 

Pozdrawiam

11 komentarzy: