poniedziałek, 27 lutego 2017

Wiosenne porządki

Nadeszła ta chwila, gdy po marazmie wszechobecnym zaczynam się budzić do życia. I co tu będę ukrywać tupię już nogami i wiosny wypatruję z młodzieńczym entuzjazmem. Wpadające niekiedy przez okna  promyki słońca sprawiają, że moje warsztatowe pobojowisko, aż się prosi o wiosenne porządki. Na pierwszy ogień poszły wykrojniki, które dotychczas przechowywałam w oryginalnych opakowaniach, lub upychałam w wolne jeszcze miejsca przydasiowa.
I tak szybka popołudniowa akcja w nabyciu maty magnetycznej, którą z powodzeniem możecie zastąpić tą w rolce, dostępną od ręki podczas kolejnych zakupów w sklepiku.

Kolejna idea, która mi przyświecała to użycie papierów, które chce się oglądać a szkoda pociąć. Też tak macie? Prawdopodobnie tak dlatego też namawiam- wyjmijcie z szafki te najpiękniejsze i zróbcie album, kartkę czy inny przydasiownik! Niech papierki ożyją na Waszych pracach. Ja wykorzystałam cudny papier w kwiaty. Jest przeuroczy i ogromnie ciężko mi się go cięło ale było warto. Gdyż z wykrojników będę często korzystała a co za tym idzie- kwiatowy wzór będzie cieszył moje oko. :)

W środku postawiłam na neutralną szarość, by nie odwracała wzroku od meritum czyli wykrojników. Bogata oferta papierów w obniżonych cenach znajduje się w dziale OUTLET. Śpieszcie się bo właśnie tam znalazłam moje papierowe kwiatowe cuda!

Sądzę, że jeszcze nie raz go podrasuję, dodając stemplowania czy maskowane dodatki. A tymczasem wygląda on tak.The moment has come when stalled ubiquitous begin to wake up to life. And what I'm here to hide no longer waiting for spring stare with youthful enthusiasm. Sometimes coming through the windows rays of the sun make my workshop shambles, cries out for spring cleaning. The first one went dies, which have so far kept in their original packaging, or in stuffing the still free space przydasiowa.
And as quick afternoon action in the acquisition of the magnetic mats, which can successfully replace the roll, available from stock for subsequent purchases in the store.
Another idea that has guided me is the use of paper that you want to watch and a shame to cut. That's what you have? Probably why i urge you
 - take out of the cupboard and have the best and do an album, card or other przydasiownik! Let the papers come alive on your work. I'm using a lovely paper flowers. It is lovely and very hard for me but it was worth it. Because of the punches I often enjoyed and, there- fore, floral pattern will enjoy my eye. :)
In the middle I set on neutral gray, not to turn away his eyes from the merits or dies. A wide range of securities at reduced prices located in the department OUTLET. Hurry up because that's where I found my paper flower wonders!
I think that more than once his pimp, adding stamping or masked accessories. Meanwhile, it looks like this.

W pracy wykorzystałam || In my work i used


Papier MME - Cambridge Court "Bouquet" Papier MME - Cambridge Court "Doubles" Glossy Accents Rozeta #2 - tekturka do scrapbookingu Tusz niezmywalny 20 ml - biały Tusz niezmywalny 20 ml - czarny


Pozdrawiam


14 komentarzy:

 1. Świetny. I wygląda na bardzo poręczny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Tak wygląda i taki również jest. Ciężki i dość duży bo to ok21x25 cm ale karty otwierają się rewelacyjnie.

   Usuń
 2. Ale super! tematycznie i przejrzyście, wszystko widać jak na dłoni :) Świetny organizer.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa. Ostatnio mam bzika na punkcie organizacji przydasi, więc tym bardziej się cieszę, że album jest dobry.

   Usuń
 3. Kurcze, chyba muszę ozdobić mój segregator z wykrojnikami. Mam taki zwykły biurowy, w którym wpięłam tekturę z matą magnetyczną. Patrzę na Twoje cudeńko i może znajdę w końcu trochę na tworzenie...?
  Też już czuję wiosnę! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ula koniecznie! A ja sadziłam że jestem ostatnią scraperką z przydasiami w brzydkich opakowaniach. ;) Koniecznie pochwal się efektami! Pozdrawiam ;)

   Usuń
  2. Nie sadziłam lecz sądziłam. Jakże inny wydźwięk ;p Jak zawsze słownik w telefonie wie lepiej... Ech.

   Usuń
 4. Fantastyczny :) ja też mam zrobiony segregator ale Twój jest piękny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Z bólem ciachałam papierki ale teraz uwielbiam na niego patrzeć. :)

   Usuń
 5. ale Ci zazdroszczę tego porządku w wykrojnikach :) chyba muszę się do tego przyłożyć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zazdrość tylko ciachaj ulubione papierki i rób porządek. :)

   Usuń
 6. Hey! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I
  could get a captcha plugin for my comment form? I'm using the same blog platform as yours and I'm having
  trouble finding one? Thanks a lot!

  OdpowiedzUsuń