czwartek, 1 lutego 2018

Mały ptaszek / A little bird

Witajcie!
Dziś przyszła pora na mnie, by pokazać Wam coś zrobionego z essowych papierów. Obie kolekcje są piękne i zachęcają do wielu projektów (nie tylko ślubnych i dziecięcych!), ale dziś przygotowałam karteczkę witającą na świecie małego chłopczyka. 

Today is my turn to show you something I have made from new papers by Essy - Floresy. Both of collections are beautiful and encourage me to create a lot of projects (not only for wedding and for kids!). Today I prepared a little card welcoming a little boy.


Do każdej z kolekcji dołączony jest zestaw tekturek. Te dziecięce są naprawdę słodkie. Moje serce ujęły ptaszki – tak samo jak śliczna ptaszkowa foremka dostępna w naszym sklepie.

Every collecion of papers is connected with set of chipboards. I thnink that the sweetiest are those chipboards for kids, especially birds. 
A po cichu powiem Wam, że z wielu powodów lubię być w DT, ale jednym z nich jest na pewno to, że mogę podejmować różne wyzwania – nie tylko te, które przygotowujemy dla Was, ale także takie, które stawiam sama sobie. Zatem po raz kolejny próbuję zmierzyć się z trudnym tematem, jakim jest kartka :-) Czy się udało – oceńcie sami.

As a secret, I would like to tell you that there are many reasons to be happy being in Design Team, but one of them is that I have a possibility to take the challenges - not only those we as a team prepare for you every month, but those I want to do only for myself. So, again I try to take a difficult topic as it is a card for me. Użyłam / I used:

    

      

Baza do kartki   

Mikrokuleczki perłowe - jasne niebieskie - 1,5 mm

Uściski!! / Hugs!!

Magdalena9 komentarzy:

 1. Piękna. Stonowana, elegancka i urocza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z takiej kolekcji i takich dodatków można stworzyć tylko piękną kartkę 😍😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zgadzam się - te essowe kolekcje są naprawdę śliczne!

   Usuń
 3. Urocza! Kompozycja, kolory i ta tekturka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ oczywiście, że udało Ci się stworzyć śliczną kartkę. Na pewno będzie wspaniałą pamiątką dla obdarowanego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję! Właśnie muszę wziąć się za kolejne - ostatnio dużo dzieci pojawia się wśród moich przyjaciół!

   Usuń
 5. Wyzwanie na wykonanie kartki zaliczone na 5 😃 fajnie wyszło. Papiery bardzo ładne i ten ptaszek z foremki - uroczy😍 Jeszcze podoba mnie się w jaki sposób użyła Pani mikrokulek.

  OdpowiedzUsuń