wtorek, 5 marca 2019

Home decor z kwiatami - TUTORIAL

Na dzisiejszą inspirację przygotowałam krótki foto tutorial, jak własnoręcznie zrobić ozdobę do domu. Moja jest delikatna, trochę komunijna w klimacie, a to z racji użytych białych kwiatów tekstylnych, które mnie urzekły. Są śliczne, a link do nich znajdziecie na końcu posta. Oczywiście można taką ozdobę zrobić choćby w klimacie wielkanocnym - w sklepie znajdziecie np. kolorowe styropianowe jajka. 
Potrzebne materiały - jedna lub dwie obręcze drewniane (ja swoje kupiłam na stoisku pasmateryjnym), kwiaty i różne gałązki. Na zdjęciach pokazuję więcej gałązek niż podlinkowałam na dole, bo po prostu w międzyczasie zniknęły ze sklepu :( Ale są tam z kolei inne gałązki, których może użyć. Z narzędzi potrzebny jest tylko pistolet z klejem na gorąco i nożyczki do regulowania długości gałązek.Zaczynamy od sklejenia obręczy.


Przygotowujemy kompozycję "na sucho".Zaczynamy klejenie.I gotowe.Moja ozdoba jest ułożona tak, żeby można ją było powiesić na ścianie, czyli od spodu jest płaska. Ale można ją zrobić bardziej przestrzenną i zawiesić np. w oknie.

Mam nadzieję, że skorzystacie z tego pomysłu. Jeśli tak, pochwalcie się w komentarzach :)


Materiały ze sklepu:  

 
https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Ostrozka-biala-kwiat-tekstylny-6-szt./4706https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Galazki-asparagusa-zielone/4702https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Galazki-eukaliptusa/4705
 
Pozdrawiam serdecznie!
 Blanka 
 

1 komentarz: