piątek, 29 grudnia 2017

Mały prezent | A little giftWitajcie Kochani.
Dziś w zastępstwie za Dominikę ,mogę się z Wami ponownie spotkać i pokazać kolejną inspirację jaką przygotowałam. 
Ponieważ zima jeszcze wokół nas postanowiłam wykonać pracę właśnie w takim klimacie ale jednocześnie chciałam w nią tchnąć ducha odradzającego się roku i dobrych myśli jakie towarzyszą temu okresowi. Natchnienie znalazłam w małym słoiczku jaki wpadł mi w ręce, przy okazji wizyty w drogerii. Pomyślałam sobie, że może być świetny by sprawić komuś noworoczny prezent. I tak właśnie będzie. Ale o tym na końcu...


Słoiczek pomalowałam w gwiazdki medium z efektem szronu. Delikatne matowe gwiazdeczki fajnie kontrastują z połyskliwym słoiczkiem i pasują do papierowej dziewczynki, którą pokolorowałam akwarelkami w ciepłych odcieniach brązów i żółci. W środku słoiczka jest kilka fajnych, drobniutkich przydasi (także handmade'owe się znajdą), oraz ciepłe myśli na Nowy Rok.


I tak oto stoi przed Wami słoiczek, który podaruję jednej z osób, które pod tym postem złożą chęć wzięcia udziału w tej zabawie i napiszą mi jakie jest najlepsze waszym zdaniem motto motywacyjne wszech czasów.


Nagroda zostanie wysłana na terenie Polski, Pocztą Polską.
W Nowy Rok ogłoszę, kto skradł moje serce ;)

A Wy wysyłajcie Wasze słoiczki w świat- niech niosą radość. :)


Hello, beloved. Today, in exchange for Dominika, I can meet you again and show you another inspiration that I prepared. Because the winter around us decided to do the work in this climate, but at the same time I wanted to breathe in the spirit of the reviving year and the good thoughts that accompany this period. I found the inspiration in a small jar that fell into my hands during a visit to the drugstore. I thought it could be great to make someone a New Year's gift. And so it will be. But at the end ... I painted the jar with medium effect with the effect of frost. Delicate matte starlets are a good contrast to the shiny jar and fit the paper girl, which I painted with watercolors in warm shades of brown and yellow. In the middle of the jar there are some nice, tiny przydasi (also handmade ones), and warm thoughts for the New Year. And so here is a jar in front of you, which I will give to one of the people who will willingly take part in this game and write to me what is the best motto of all time in your opinion. The prize will be sent to Poland by Poczta Polska. On the New Year I will announce who stole my heart;) And send your jars into the world - let them bring joy. :)A tym którzy nie czytali mojego wcześniejszego postu życzę samych kreatywności w Nowym Roku!


And for those who have not read my previous post, I wish you creativity in the New Year!
użyłam|| i used

Provence AQUARIUS - La Mer - papier do scrapbookinguZestaw stempli - Flowers #13 Efekt szronu - krem do szkła 

17 komentarzy:

 1. Cudowne ujęcia 😍 Kocham fotografie rozświetlone blaskiem lampek.
  Chęć do zabawy z Tobą i w ogóle z Essami mam zawsze ☺ Najlepszym mottem motywacyjnym jest według mnie myśl Marka Twaina "Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj". To taki kopniak do działania. A jego krótszą wersją jest horacjańskie "Carpe diem" ☺ Więc chwytajmy nie tylko dzień, ale i los we własne ręce. Akurat się te maksymy wpasowują w idee noworocznych postanowień, więc życzę nam wszystkim, by pomyślne wiatry kierowały nas ku upatrzonym, wymarzonym portom w nadchodzącym roku! 🍾🎊🎉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję za wspólną zabawę. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku a cytat wpisuję do pamiętnika. ❤

   Usuń
 2. Cudny słoiczek :) pełen ciepła i gwiazd, a dziewczynka śliczna <3 moje motto na nadchodzący rok, któro usłyszałam niedawno, ale moim zdaniem określa wszystko co do tej pory przeżyłam i będzie mi towarzyszyć w przyszłości brzmi: "nie poddawaj się, jeśli podejmujesz tylko łatwe decyzje i robisz tylko łatwe rzeczy, twoje życie będzie trudne... podejmuj wyzwania, staraj się robić rzeczy niemożliwe, a osiągniesz wszystko" :) w Nowym Roku życzę Ci/Wam spełnienia wszystkich marzeń i planów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję za udział w zabawie i gratuluję wygranej. Pozdrawiam ❤

   Usuń
 3. Piękny słoiczek :) oczywiście biorę udział :)
  a moje motto???
  odkąd świat zaczął walić mi się na głowę przeczytałam gdzieś przypadkiem "co cię nie dobije to cię wzmocni" i tego się trzymam :)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !!! :) grunt to się nie poddawać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobie również życzę pomyślności w Nowym Roku. A motto mocne ;) I godne zapamiętania.

   Usuń
 4. Super pomysł na prezent.Sama się przymierzam do takiego słoiczka.:)Kolejny super stempelek.:)
  Ja z motto nie będę oryginalna mam najprostsze z możliwych, ale moim zdaniem skuteczne.:)Moim zdaniem idealne, żeby się nie poddawać."Dzisiaj Ci nie wyszło?Nie przejmuj się.Jutro jest nowy dzień.Dasz radę".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komplementy. Koniecznie pochwal się swoim słoiczkiem!
   A motto super!

   Usuń
 5. Super słoiczek.Fajny pomysł na prezent:)Ja nie mam oryginalnego motta po prostu "Dzisiaj Ci nie wyszło?Nie przejmuj się jutro jest nowy dzień.Dasz radę":)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słoiczek zachwycający !
  Motto - aktualnie takie - Nie jęcz . Nie narzekaj . Nie rób wymówek . Po prostu idź i cokolwiek robisz , zrób to na miarę swoich możliwości . J. Wooden
  Spokojnego Nowego Roku !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne motto życiowe. Dziękuję za odwiedziny i życzę Ci pomyślności w Nowym Roku.

   Usuń
 7. Piękny słoiczek i słodziutka dziewczynka.
  Moje własne motto to: Staraj się żyć uczciwie. Nie postępuj z innymi tak, jak nie chcesz, by z tobą postępowano. Jeśli będziesz dobra, to dobro wróci do ciebie. Nie przejmuj się niesprawiedliwym opiniami o sobie (Jeśli dasz radę).
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiego dobrego i dla Ciebie Basiu. Piękne motto życiowe. Wpisuję sobie je w serducho. Dziękuję.❤

   Usuń
 8. Słoiczek niesamowicie klimatyczny, też lubie taki blask.
  Mnie ostatnio motywuje tekst znany...ma coś w sobie i jak sobie go przetłumaczyłam na swoje życie, działania, to chyba zawsze gdzieś ze mną, za mną był
  "Padłaś? Powstań! Popraw koronę i biegnij dalej" Do tego dopowiadam "Nie poddam się" i jakoś się życie toczy ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komplement.
   Motto super, zwłaszcza ten motyw z koroną. Bo królowa może być tylko jedna! Najlepszego w Nowym Roku!

   Usuń
 9. Piękny słoiczek.
  U mnie z motywowaniem samej siebue vywa kiepsko, ale sobue powtarzam: upadłaś - wstań, bo kto to zrobi jak nie Yy (ja) oraz to co robię powróci do mnie, więc na przekór wszystkiemu będę dobrym człowiekiem - to motto życiowe.

  Wszystkiego twórczego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba każda z nas ma chwile zwątpienia ale tak jak piszesz trzeba się podnieść, otrzepać kolana i ruszyć do walki. Dziekuję i życzę wszystkiego cudownego w Nowym Roku.

   Usuń