niedziela, 5 sierpnia 2018

Mediowa żaglówka

Witajcie. U mnie nadal klimaty wakacyjne a to oznacza, że tym razem pragnę Wam pokazać bardzo fajną żaglówkę. Wykonana jest z grubej płyty HDF i znajdziecie ją w sklepiku, aż w trzech rozmiarach TUTAJ.
Są to bardzo fajne dekoracyjne przedmioty, które naprawdę bardzo prosto i wygodnie mediować oraz ozdabiać. Ja najpierw swoją żaglówkę okleiłam papierem do scrapbookingu a następnie nakładałam i bawiłam się białym gessem, tuszami oraz woskami. Wszystkie media praktycznie nakładałam palcami, zwłaszcza woski :) U mnie powstała zupełna przypadkowość w mediowaniu, gdyż na jeden kolor nakładałam drugi, co w efekcie bardzo fajnie się ze sobą połączyło.
Na koniec dodałam mikro kuleczki i kilka morskich elementów.Pozdrawiam Agnieszka Fumiko


Wykorzystane elementy:


https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Stery-tekturka-do-scrapbookingu/1180https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Zaglowka-mala-HDF/4608https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Mikrokuleczki-transparentne/996https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Ayeeda-Medium-Gesso-Biale/573https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Off-Shore-II-05-papier-do-scrapbookingu/4523https://www.essy-floresy.pl/pl/searchquery/Kotwice+-/1/phot/5?url=Kotwice,-
  
https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Pasta-woskowa-SeeArt-Metal-grafit/4008
https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Ayeeda-Shiny-Powder-Luster-Pure-Blue/1788

13 komentarzy: