piątek, 15 stycznia 2016

Gościnna Projektantka - Dagmara

Cześć!
Bardzo się cieszę, że mogę dziś gościć na blogu Essów – to dla mnie ogromna przyjemność.
Mam na imię Dagmara. Na co dzień jestem psychologiem i wychowawcą, ale po godzinach pozwalam sobie na twórcze szaleństwo z papierem, klejem i farbami. Taki stan rzeczy trwa nieprzerwanie od dwóch lat i wcale nie mam dość! Choć nie określiłam jeszcze do końca swojego stylu, w moich pracach zwykle znaleźć można tekturki, które pięknie uzupełniają niemal każdą kompozycję.
Dziś chciałabym pokazać dwie prace, w których wykorzystałam tekturki dostępne na półkach sklepu Essy-Floresy. Prezentują się one wprost rewelacyjnie na tle mojego ulubionego, niebieskiego koloru.

Najpierw rzecz niezbędna w Nowym Roku – planner. Do oprawienia notesu na wszystkie artystyczne poczynania z 2016 roku użyłam papierów Loft UHK Gallery. Główną ozdobą są ramka Jesteś moją gwiazdką oraz tekturowy rok 2016 z zestawu świątecznych napisów, a dookoła znajduje się kilka pociętych gwiazdek z tekturowego tła

Druga praca to moje prywatne „lekarstwo” na chandrę. Stworzyłam bowiem blejtram ze zdjęciami pewnego Młodego Człowieka i gdy tylko spoglądam na tę roześmianą buzię, poprawia mi się nawet najpodlejszy nastrój.

Do stworzenia tej wielowarstwowej kompozycji wykorzystałam resztki papierów UHK Gallery, Rapakivi i Heidi Swapp. Całość uzupełniają fragmenty tła Kwadratura koła, strzałka „Smile” oraz niewielkie gwiazdki z choinkowego zestawu tekturek – oczywiście z półek Essów-Floresów.

Pozdrawiam ciepło wszystkich Czytelników,
dagmara

5 komentarzy:

 1. Świetne prace, piękne kolorystycznie i tekturki cudnie wkomponowane:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładne i moje ulubione niebieskości! Życzę Ci wielu radosnych wpisów w plannerze :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. super, fajnie wkomponowałas wszystko

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjny blejtram! Piękna warstwowość i kolory

  OdpowiedzUsuń