niedziela, 27 marca 2016

Pani Wiosna ze stempelka Primy

Cześć Kochani!

Przychodzę z wizytą i to nie byle jaką, bo wiosenną. Słoneczko coraz cieplej i dłużej grzeje, ptaszki śpiewają a na drzewach pękają pierwsze pąki. Cóż innego robić, jak przyroda szaleje a producenci papierów rozpieszczają nas pięknymi, pastelowo- wiosennymi papierami? Ciachać je na potęgę! :)

Zobaczcie tylko tą wspaniałą kolekcję Galerii Papieru- Jak we śnie II. Czyż nie jest piękna?

Ja w swojej pracy skorzystałam z pięknych arkuszy Jak we śnie I- arkusz 01, arkusz 02 i arkusz 03.Stempel Primy- Anneli czy inaczej Kobieta z kolibrem, odbiłam kilkukrotnie na poszczególnych arkuszach. Nożyczkami powycinałam poszczególne elementy i klejem przyklejałam warstwowo. Wcześniej potuszowałam każdy element na brzegach a także bazowy arkusz, by nadać mu ramkę. JA użyłam dwóch kolorów- brązu i zieleni, ale myślę, że podobne cieniowanie uzyskacie tym kolorem.Z jednego arkusza wycięłam elementy, lekko je powyginałam, dodałam pręciki kwiatowe i ułożyłam kompozycję na grubej warstwie żel medium.

 Koliberek, usta , chlapnięcia i gwiazki wykonałam przy użyciu metalicznych farb i splashy 13Arts.

Sądzę, że praca nie jest trudna do wykonania i każdy z Was poradzi sobie z wykonaniem takiego obrazka. W sklepie macie do wyboru inne laleczki z tej serii, także z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Pozdrawiam
Nolanna


W pracy wykorzystałam:


Bloom - Anneli - stempel gumowy   Jak we śnie 01 Jak we śnie 02 Jak we śnie 03 Farba akrylowa METALLIC - Żółty - yellow Tusz SPLASH! - Glitter Green

14 komentarzy: