sobota, 21 października 2017

Ślubnego maratonu ciąg dalszy - zmagania z kolorem czerwonym

Kartka - albumik dla pary młodej, która ślub cywilny ma już za sobą.
Card - an album for a married couple who has a civil marriage already behind.

Kolorystyka kartki jest dostosowana do dekoracji weselnych. Kolory: czerwony, czarny i biały to kolory wiodące dla weselnej oprawy. Dodałam papier z wzorem desek i naturalne tekturki. 

Kłopot w tym, że na rynku niewiele jest ładnych papierów w tych kolorach i wykonanie kartki w tych kolorach było dla mnie wyzwaniem.


The coloring of the card is tailor-made for wedding decorations. Colors: red, black and white are the colors for the wedding setting. I added paper with a pattern of boards and natural cardboard. The trouble is that in the market there are not many nice papers in these colors and making cards in these colors was a challenge for me.

Nie miałam w zapasie papierów w kolorze czerwonym, znalazłam tylko jeden arkusz. Kartkę musiałam zrobić w ciagu jednego dnia i nie było czasu na zrobienie zamówienia.


I did not have red papers in stock, I found only one sheet. I had to make a card in a day and there was no time to do the order.
Kartka jest wykonana w stylu mieszanym: trochę tu rustykalnie, trochę steampunkowo.  Charakter sesji zdjęciowej narzucił styl kartce. Wszystko zostało dopasowane do stylizacji na zdjęciach.


The card is made in mixed style: a bit rustic here, a little steampunk. The nature of the photo shoot was imposed by the style sheet. Everything was tailored to the styling of the photos.
W chwili obecnej papier czerwony w białe kropki znajdziecie w nowej kolekcji świątecznej od UHK Gallery - Christmas Avonlea. 
Ten arkusz jest ładniejszy i można go śmiało wykorzystać do projektów ślubnych mimo tego, że kolekcja z nazwy jest świąteczna.
Znajdziecie również takie śliczności:
Miłego dnia życzę!
Have a nice day!

Użyte materiały:
Used materials:


  
 

9 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Nie jest to szczyt moich możliwości, ale wybrnęłam z problemu.

   Usuń
 2. Wyszło przepięknie.
  Roma dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jak są na wczoraj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Dorotko!Skupiam się na zadaniu i jakoś to idzie...

   Usuń
 3. Mimo przeciwności losu wyszło super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Miło mi, że przeczytałąś post i zechciałaś skomentować.

   Usuń
 4. świetna kartka :) osobiście uważam, że najlepsze projekty to te szybkie, robione pod wpływem chwili :) super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Jestem typowo "zadaniowa" i te projekty wykonane pod presją czasu zazwyczaj zyskują uznanie, choć mnie nie do końca się podobają.

   Usuń
 5. rozumiem Cię doskonale! nie jest łatwo z ładnym czerwonym papierem :( ja mierzyła się z tym tematem w lipcu :) Możesz czuć satysfakcję z pracy - ładnie się prezentuje

  OdpowiedzUsuń