środa, 4 października 2017

Wspomnienia z Ogólnopolskiego Craft Party

Witajcie!

To już chyba tradycja, że spotykamy się z Wami w Poznaniu by wspólnie craftować. I w tym roku nie ominęła nas przyjemność spotkania się z Wami na twórczych pogaduszkach, pełnych uśmiechów i ciepłych słów. Cieszymy się niezwykle z każdego miłego słowa i serdecznie dziękujemy za to, że tak licznie odwiedziliście nasze stoisko oraz make & take. 
Przed Wami króciutka relacja fotograficzna z tego co się tam działo. Krótka, bo atmosfera tak fantastyczna, że nie było czasu nawet na robienie zdjęć. :)

Nad wszystkim czuwała Szefowa Lidka <3
W trakcie make & take kursantki wykonały albumiki zamknięte w shadow boxie. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i tak liczne przybycie. Zachęcamy gorąco byście podzieliły się zdjęciami Waszych pięknych prac w komentarzu lub na firmowym facebooku.

Pamiętajcie, że dodając #sklepessyfloresy #madebynolanna do Waszych postów łatwiej będzie nam Was odnaleźć. :)Jak wspominaliśmy OCP to kraina w której spotykania z ulubionymi crafterami są na porządku dziennym. I tak stoisko odwiedził Dawid, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc przy robieniu zdjęć. Pojawiła się także Karola Wtczak, której cudne papierowe kolekcje znajdziecie już na naszych półkach. A jedna z nich "Celebration" pojawiła się w naszym "papierowym" filmiku.

Subskrybujcie kanał, by być na bieżąco. :))) 

Pozdrawiamy :)))
I do następnego zlotu! <3
7 komentarzy:

 1. Jak miło Was widzieć :) Tym razem mnie minęło więc do następnego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda wielka. Ale wiesz, w przyszłym roku jubileusz więc musisz przyjechać. :)))

   Usuń
 2. Widać, że było twórczo i sympatycznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło było Was gościć - do zobaczenia za rok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My dziękujemy za gościnę i nie możemy się doczekać już przyszłego roku. :)))

   Usuń
 4. Piękna relacja,aż chciałoby się tam być :)

  OdpowiedzUsuń