czwartek, 17 maja 2018

Gościnna Projektantka - Beata

Witam,

Nazywam się Beata, mieszkam, żyję i tworzę w samym sercu Polski czyli w Łodzi. Właściwie to tu zaczęła się moja przygoda z decoupage, który ukochałam sobie i codzień z miesiąca na miesiąc rozwijam tą pasję w sobie. 

Zaczęło się niewinnie, od kilku filmów na YouTube, z których chciałam nauczyć się przenoszenia zdjęć na deskę. Od filmiku, do filmiku... od szkatułki do pudełeczka moja pasja się rozwinęła i jak to mówią "sprawa jest rozwojowa". 
Kocham pracę z drewnem, i pomimo tego, że decoupage można tworzyć na prawie wszystkim to właśnie ten materiał jest mi najbliższy :) Moi znajomi nadali mi przydomek "szufladka" - bo szuflady wyszukuję gdzie się da i ozdabiam non stop... W każdej postaci, małe lub duże, przewijają się u mnie w wielu postaciach :)
Z wielu technik najbardziej wychodzi mi klasyczny decoupage, choć swoich sił próbuje również w technice mixmediowej oraz scrapbookingu.Moje hobby ma też tą zaletę, że dzięki niemu poznałam wielu przesympatycznych ludzi, stworzyłam grupę łódzkich decoupażystek, z którymi regularnie się spotykamy i tworzymy ale też jeżdżąc na warsztaty dokształcające mam szansę poznać rękodzielników z całej Polski. Zapraszam na mojego bloga www.sercemzdobione.pl gdzie na bieżąco staram się opisywać to co powstaje w mojej pracowni choć można mnie też spotkać w kilku zespołach DT zarówno sklepowych jak tych typowo wyzwaniowych :)Do zobaczenia w czeluściach internetu :)


6 komentarzy:


 1. شركة التميز المثالي للخدمات المنزلية وتنظيف المنازل والشقق والفلل بالدمام والخبر والقطيف والجبيل
  قسم خاص لتسليك المجاري بالضغط ومكافحة الحشرات وتنظيف للمجالس والسجاد والموكيت وتنظيف الخزانات
  نقدم افضل الخدمات المنزلية بالمنطق الشرقية 0551844053

  شركة تسليك مجاري بالدمام
  شركة تنظيف منازل بالدمام
  شركة مكافحة حشرات بالدمام
  شركة تنظيف منازل بالجبيل
  شركة مكافحة حشرات بالجبيل
  شركة تنظيف سجاد بالجبيل
  شركة تسليك مجاري بالخبر
  شركة تنظيف منازل بالخبر
  شركة تركيب وصيانة الكهرباء بالدمام والخبر
  شركة المثالية للتنظيف بالجبيل

  OdpowiedzUsuń