środa, 17 lipca 2019

Gościnna Projektantka - Magda

Dzień dobry,

bardzo się cieszę, że dostałam szansę, żeby zaprezentować swoją twórczość jako gościnna projektantka na blogu Essy-Floresy. Swoją przygodę ze scrapowaniem zaczęłam prawie cztery lata temu od zrobienia dekoracji na własny ślub i albumu na zdjęcia. Potem pomyślałam, że skoro już zakupiłam pistolet do kleju na gorąco i trymer, to mogę zrobić kartki na święta i wpadłam jak śliwka w kompot. Okazało się, że kartki to jest to i tak już zostało. Czasami robię albumy i boxy, popełniam też art journale i projekty mixed media na własny użytek, niektóre zdobią moją pracownię, a niektóre przypominają mi, że jeszcze duuuużo się muszę nauczyć ;).

Mój styl definiuję jako delikatny i romantyczny z elementami shabby chic i vintage. Kwiaty zazwyczaj robię sama z papieru lub foamiranu. Preferuję delikatne, pastelowe kolory i kwiatowe wzory. Mam ulubiony kolor, ale staram się nie zamykać w jednej kolorystyce. Aczkolwiek nierzadko bywa tak, że zaczynam inaczej, a wychodzi jak zwykle, czyli na niebiesko :)W sieci prowadzę blog Magda Kam Scrap, można mnie też znaleźć na instagramie @magdakamcreates.

Na koniec podzielę się radą, która dla mnie okazała się bardzo przydatna i pomaga mi w tworzeniu. Brzmi ona tak: Każdy projekt należy skończyć, bo wtedy można zacząć pracę nad nowym, a każdy nowy projekt będzie lepszy. Wprowadzenie tej rady w czyn dało mi kopa do działania i uchroniło od składania nieukończonych projektów na półce, gdzie tylko gromadziły kurz, zajmowały miejsce i nie sprzyjały mojemu rozwojowi.

Jeszcze raz dziękuję Essom-Floresom, że mogłam się tu zaprezentować. Zachęcam również do brania udziału w essowych wyzwaniach, bo warto :).


Pozdrawiam serdecznie,

Magda Kam


2 komentarze: