niedziela, 7 lipca 2019

Latem Essy-Floresy zachęcają do czytania :)

Witam:)
Moją dzisiejszą inspiracją stała się zakładka do książki a złożyły się na to dwie składowe - po pierwsze uwielbiam czytać i często jako zakładki używam coraz wymyślniejszych rzeczy a po drugie baza tekturkowa służąca do jej wykonania jest nowością w naszym ulubionym sklepiku :)
Praca przy zakładce przynosi mnóstwo frajdy i uwierzcie, że nawet w tak zwykłym, stosunkowo małym i nieskomplikowanym przedmiocie można zostawić po sobie trwały ślad... Odrobina serca, skrawek charakteru, odłamek duszy, czy też cząstkę samego siebie. Każda zakładka mimo swych niewielkich gabarytów może być wyjątkowa i wyrażać coś osobistego, co zrozumiemy sami a może być też kwintesencją naszych wspólnych emocji :)
Zachęcam Was, moi drodzy - uwolnijcie wodze fantazji, lub spójrzcie w głąb samego siebie i do dzieła!
Moją zakładkę wypełniły mikrokuleczki oraz pergola z ważkami z kolekcji "Chwile"
Przy okazji mam małą niespodziankę i propozycję zarazem - chętnie wymienię się zakładką z pierwszą osobą, która wykona swoją, indywidualną pracę ;) i w komentarzu zamieści źródło swojej pracy.
Dodam też, że do każdego zamówienia w naszym sklepie dokonanego do 15 lipca bazę zakładki dostaniecie gratis - czadowo, nieprawdaż? ;)
Wykorzystane materiały
Mikrokuleczki - metalizowane niebieskie 1-1,5 mmMikrokuleczki - ciemne zÅ‚oto  Mikrokuleczki - transparentne 1-1,5mm 
Gesso biaÅ‚e SeeArt 120 ml Sznurek lniany bielony


4 komentarze:

 1. Bardzo kolorowa praca - jak tu czytać spokojnie, kiedy to zakładka przyciąga wzrok :) :) aż samemu chce się wykonać podobną - i to jest świetny pomysł na ten tydzień - dziękuje za inspiracje i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo:) Serdecznie zapraszam do zabawy:) Mam nadzieję, że pod tym postem pochwalisz się swoją pracą:)Pozdrawiam

   Usuń
 2. Zakładka zrobiona :) :) mój debiut :) Teraz wiem, że folia musi być antystatyczna, bo do mojej wszystko przylgnęło, ale jestem dobrej myśli, że kolejne będą lepsze, muszę tylko poćwiczyć :) pozdrawiam https://www.facebook.com/beatrix395art/posts/2297828943626274?__xts__[0]=68.ARCCiNrftupY0vfF4xFT5hWQ5U0sp-SBWF2azhK1fA_Y1Pp6g20mC6VSrArtjvZHGrO93uyiPscFe1dnPE98wZlqhEgDbZwSi_VfVNkPzgkWewwVlDkXv2C5K3alhpzwcjurpnKdq5Xbd5IK_JsUfT4hORe3uI0MEW7N5cyeVGmsi04mvInEklHHZXnEesxVDU7TDqVtIHrl6l6Vd6c--ukzCbBxQMVtaaby2yKZ2zWTJy6etVgVE7RzK-sCJsBrn0h-8UwSYfh58NsYWK5UddNYrdzj5Z5sPjEHAlWnicbSAM1_upmY8VipLCforPt8BZacE8mTX8UzCn-N6U67gAsyfmLI&__tn__=-R

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, że zechciałaś się podzielić swoją prcą :) Śliczna! Mam dla Ciebie niespodzankę...prosze o kontakt ulka.k@wp.pl
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń