piątek, 29 czerwca 2018

Ażurowa rama

Witajcie!

Dziś mam dla Was duży, mediowy projekt, jakim jest oprawa cennika usług fryzjerskich. Piękną i efektowną bazę - ramę ażurową ( powiększoną na zamówienie ) zakupiłam w Artistiko. Na essowych półkach znajdziecie jeszcze parę pozycji tych MDFowych baz, które idealnie sprawdzają się w mediowych projektach ;)
Ramę zewnętrzną pokryłam drobnoziarnistą pastą piaskową, na środek zaś położyłam pastę strukturalną przez maskę. Po wyschnięciu tworzyłam proste kompozycje z kwiatów, tekturek, elementów metalowych i odcisków gipsowych. Całość montowałam na niezawodne żel medium. Następnie całość pomalowałam czarnym gesso i pochlapałam srebrną farbką akrylową, przełamując tym sposobem intensywną i jednolitą czerń. Na koniec podkreślałam wybrane elementy za pomocą wosków SeeArt oraz zabezpieczyłam satynowym lakierem DecoArt.
MATERIAŁY:

https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Lisc-azurowy-metalowy-dekor/2896https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Kwiat-metalowy-3D-1-dekor-55x48-mm/2898https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Nozyczki-metalowy-charm-srebrne-60x-25-mm/3108
https://www.essy-floresy.pl/pl/p/DecoArt-Medium-Varnish-Soft-Touch/1926https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Kwiatki-Open-Roses-oliwkowa-zielen-20mm/961https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Ayeeda-Medium-Gesso-Czarne/1013

https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Pasta-woskowa-SeeArt-Metal-antyczne-zloto/4009https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Pasta-woskowa-SeeArt-Srebro-ksiezycowe/4011https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Pasta-woskowa-SeeArt-Metal-grafit/4008https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Pasta-woskowa-SeeArt-Metal-braz/4134Pozdrawiam serdecznie!

www.allearte.blogspot.com

4 komentarze: