poniedziałek, 23 lipca 2018

Morski layout - LO sea

Witajcie. Mamy lato i ogrom wspaniałych zdjęć, które warto pięknie oprawić, by przypominały nam o niezwykłych chwilach. Dlatego tym razem mam dla was, taką oto inspirację - typowo wakacyjną. Postanowiłam wykonać morskie LO. Jest to praca o wymiarach 30/30 cm.
Uwielbiam statki i porty, więc wykonałam bardzo dużo zdjęć, ale wybrać mogłam tylko jedno :) Wybór odpowiedniego zdjęcia był bardzo trudny, ale w końcu udało się.
Aby przygotować bazę na LO świetnie do tego celu, nadaje się gruba eco karta, którą znajdziecie na sklepowych półkach tutaj. Na nią warstwowo ułożyłam kompozycję z bardzo ładnej kolekcji od Piątku 13 Off shore II, essowe tekturki oraz splah i kropelki rosy.  Do tego nałożyłam kilka elementów wyciętych z arkusza, który znajdziecie również w tej kolekcji papierów.


Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

 

Użyte materiały:


https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Off-Shore-II-bloczek-30x30-papierow-do-scrapbookingu/4518https://www.essy-floresy.pl/pl/searchquery/Kotwice+-/1/phot/5?url=Kotwice,-https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Papier-kraft-30x30-brazowy/350
https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Tusz-SPLASH-Bialy/567https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Crackle-Accents/1087https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Stery-tekturka-do-scrapbookingu/1180https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Sznurek-lniany-bielony/4380https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Zebatki-tekturka-do-scrapbookingu/1712

https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Kolekcja-BombLOVE-ramka-kwadratowa-tekturka-do-scrapbookingu/3499https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Strzalki-metalowa-zawieszkacharm-braz-30-x-5-mm-10-szt./40544 komentarze:

  1. Bardzo klimatyczny scrap. Piękne warstwy i kolory.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach kto by nie chciał mieć tak pięknie oprawionych zdjęć ?!? Podoba mi się ☺

    OdpowiedzUsuń