czwartek, 3 stycznia 2019

Mały album małego księcia

Witajcie w Nowym Roku !
Na pierwszą tegoroczną inspirację przygotowałam mały, bo o wymiarach 16cm na 16cm i grubości ok. 6cm , chłopięcy albumik . Pomyślany jest jako prezent dla dziadków - można w nim umieścić do 76 zdjęć formatu 9cm na 13cm ... 
Do jego wykonania użyłam essowych papierów z kolekcji It`s me oraz Hello lovely -  ich grubość pozwoliła mi uniknąć stosowania albumowej bazy . Po odpowiednim złożeniu pojedynczego arkusza papieru uzyskałam aż trzy strony albumu . Jedynie na okładkę potrzebowałam kawałka beermaty . Na okładce umieściłam shaker box . Do ozdobienia albumu użyłam dodatków z kolekcj It`s me oraz Cute & Co Piątku Trzynastego , a także cudnych essowych tekturek :) . Tyle gadania , czas na zdjęcia ;)
Umieszczenie tak dużej ilości zdjęć w albumie było możliwe dzięki kieszonkom na maty , do której będą przyklejone fotki . Dodatkowo w każdej kieszonce jest tag , gdzie można umieścić jakiś opis czy datę . 
Żeby jeszcze bardziej zwiększyć pojemność albumu , większe kieszenie umieściłam pomiędzy kartkami albumu - część z nich otwiera się z boku , część z góry .
Mam nadzieję , że taki albumik będzie miłym upominkiem :)
W essowym sklepie znajdziecie :


  


Pozdrawiam Was gorąco
Ola

3 komentarze:

  1. To będzie piękny prezent. Fenomenalny efekt!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładnie dobrane papiery z różnych kolekcji. Dziadkowie na pewno ucieszą się z takiego prezentu.

    OdpowiedzUsuń