wtorek, 13 sierpnia 2019

Z okazji 70 urodzin

Witajcie!

Dzisiejsza inspiracja to wielowarstwowa kartka na jakże zacny jubileusz 70. urodzin. Powstała ona z kolekcji "Life Stories" od Mintay Papers z niewielkim udziałem kolekcji "At the seaside" od Piątek Trzynastego. Bogata kompozycja kwiatowa skrywa pod sobą wiele ażurowych elementów od papierowej serwety, po preparowane liście czy skrawki siatki florystycznej. Nie mogło tu również zabraknąć essowych tekturek cyfr oraz motylków. Całość musnęłam białym oraz złotym tuszem, a także gdzieniegdzie tuszem brokatowym "Old gold".


MATERIAŁY:

https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Motylki-mini-tekturka-do-scrapbookingu/2452https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Cyfry-arabskie-tekturka-do-scrapbookingu/2128https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Motylki-tekturka-do-scrapbookingu/4187
https://www.essy-floresy.pl/pl/p/LIFE-STORIES-05-papier-do-scrapbookingu/4754https://www.essy-floresy.pl/pl/p/LIFE-STORIES-03-papier-do-scrapbookingu/4752https://www.essy-floresy.pl/pl/p/LIFE-STORIES-06-papier-do-scrapbookingu/4755
https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Tusz-SPLASH-Zloty/568https://www.essy-floresy.pl/pl/p/Dzety-samoprzylepne-zlote-duze/2185Pozdrawiam serdecznie!

www.allearte.blogspot.com

2 komentarze:

  1. Piękna warstwowa kartka.Wszystko do siebie pasuje.Super.Jeśli mogę się zapytać co to za wystająca serwetka?Jeszcze raz super praca.Serdecznie pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Agnieszko 😊 serwetka jest od chińczyka 😉 pozdrawiam cieplutko 🙂

      Usuń