poniedziałek, 11 lutego 2019

"Z potrzeby serca" - wyzwanie # 44

Witajcie Kochani.
Czas na kolejne wyzwanie. "Z potrzeby serca" - to temat o szerokich możliwościach twórczych. Oczywiście może nam się kojarzyć z nadchodzącymi Walentynkami, ale niekoniecznie...Ważne, ąby praca nawiązywała do tematu, tam gdzie w pracy nie będzie serca napiszcie w opisie jakiej sytuacji ona dotyczy, dla kogo jest przeznaczona...Ogólne zasady wyzwań znajdziecie w tej zakładce.

Wyzwania Essy- floresy.pl rozpoczynają się i kończą zawsze w tych samych dniach 
11- 28 bieżącego miesiąca.


Po zakończeniu wyzwania nasz Design Team, w drodze głosowania wybierze najlepszą pracę.

Nagrodą w wyzwaniu jest bon o wartości 30 zł na zakupy w naszym sklepie (wraz z darmową przesyłką za pośrednictwem InPost). Zwycięzca wyzwania otrzyma od nas banerek do zamieszczenia na swoim blogu i zostanie zaproszony do zaprezentowania się na naszym blogu jako Gościnny Projektant.


Wśród wszystkich uczestników wyzwania rozlosujemy dodatkowo komplet tekturek firmowych oraz małą niespodziankę.


Jak zawsze nasz Design Team przygotował dla Was prace inspiracyjne oraz listę wykorzystanych materiałów.


Blanka
Na nasze lutowe wyzwanie przygotowałam kartkę w pudełku z okazji Rubinowych Godów, czyli 40. rocznicy ślubu. Taki piękny jubileusz wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego wykorzystałam piękną, elegancką dwuwarstwową ramkę z kolekcji Arabeski. Dodałam też koronkę i kompozycję z kwiatów materiałowych, papierowych zwijanych różyczek i rozmaitych dodatków. Dla odmiany pudełko ozdobiłam oszczędnie - umieściłam na nim tylko cyfry w ażurowym wykrojnikowym sercu i napis "Rubinowe Gody" (akurat zasłonięty na zdjęciu).
Ze sklepu wykorzystałam:

Ela

Na wyzwanie wykonałam pracę medialną. Jest to serce które ozdobiłam mediami, gesso, mgiełka, mikrokulki, maska oraz ramki i kwiatki.


Ze sklepu wykorzystałam:


Renia
Wykonałam ślubną kopertówkę. Zawsze potrzebą serca jest podarowanie Parze Młodych kartki czy jak w moim przypadku kartki i miejscem na prezent ślubny ;)

Ze sklepu wykorzystałam:


Aleksandra
Generalnie nie jestem zwolenniczką Walentynek , ale w tym roku chciałam przygotować dla Miłości mojego życia coś specjalnego - miał to być mini albumik - akordeon  z naszymi wspólnymi zdjęciami . Ponieważ okazało się , że jest ich tak mało , postanowiłam zaprosić mojego męża na wspólną sesję zdjęciową ;) Co z tego wyjdzie , jeszcze nie wiem , ale albumik już czeka :) . 

Ze sklepu Essy-floresy wykorzystałam:


Ula
Na lutowe wyzwanie przygotowałam mediową pracę na obręczy. Królują czarne gesso i Essowe tekturkowe serca. Praca z potrzeby serca, bez okazji...dla samej siebie... Nie zawsze musi być przecież słodko...


Ze sklepu wykorzystałam:


Dominika
Na serduszkowe wyzwanie przygotowałam kartkę z trybikowym sercem w roli głównej. Całość ubrałam w najnowsze papiery Mintay "Life stories".

Ze sklepu wykorzystałam:
Inlinkz Link Party

14 komentarzy:

 1. Cudowności, nie można się napatrzeć, piękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za tak miłe słowa :) Zapraszamy do zabawy :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Może spróbuj raz jeszcze ... Może był to tylko jakiś przejściowy problem ... Powodzenia

   Usuń
  2. Próbowałam kilkanaście razy i nic :(

   Usuń
  3. Wrzucę link tutaj, może administratorowi uda się go udostępnić ...
   https://www.facebook.com/kartolki/posts/567811287061441?__xts__[0]=68.ARD7umZTRYJ_VkB9S8a_DDk4oSqsTsrbPvC0RRwwZXV6gsLmgtZ17IR6utaqiNXQdJlA_AuDKUBdPe0MTLH0UllipQzxsm2Y2_auRpOR7sFXngBoryCau_ZO0qKI07gS0Mh_9p25DQTiMflAOv3Cnz_bMvfYMAFE_mNwusm-8IUCM6L4tuKujpu-0_NeetYW2VsjcVDe04QZ4C4gSeajpAKY9MqHLa_cIbWM7axlXOm8Ck_bMOzp3lX9o2Van3-qZQkLmyu7cbw23I7fqbeSH8p1nm1O20qxdKHyvCTV5sqtmlnGphXKYqfN__VEs0pJZ0cefzGi6_S4BOc-U9H1zzE&__tn__=-R

   Usuń
  4. Dziękujemy - link w komentarzu też się liczy :) I przepraszamy za kłopoty ...

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Proszę spróbuj raz jeszcze dodać swoją pracę . Mam nadzieję , że tym razem już się uda :)

   Usuń
  2. :) mi również nadal się nie udało http://zosiurkowamuma.blogspot.com/2019/02/urodzinowa-karta.html

   Usuń
  3. Link w komentarzu również się liczy :)

   Usuń
 4. https://www.facebook.com/1506029326363644/posts/2035654923401079/

  OdpowiedzUsuń