niedziela, 25 września 2016

choineczka / christmas tree


Witajcie!
Jesień właśnie się zaczęła, ale właściwie to wiekimi krokami nadchodzą święta Bożego Narodzenia... Tak więc dzisiaj chciałam Wam zaproponować małą świąteczną dekorację. Widzieliście już nasze mini doniczki? Możecie użyć ich do wielu uroczych dekoracji, może zaczniemy od choineczki?

Do przygotowania tej choinki użyłam 2 papierowych trójkątów, które ozdobiłam kawałkami papieru, koronki i materiału pozostałego po innych projektach. Dodałam Essowych tekturek, odrobiny gesso, perłowej mgiełki i złotego brokatowego Splash'a. Oba trójkąty udekorowałam w identyczny sposób, skleiłam je umieszczając pomiędzy niewielki patyczek. Gotową choinkę zamontowałam w doniczce. Zapraszam do obejrzenia zdjęć :)


Hello!

The autumn has begun but practically Christmas is comming.... So today I want to propose you a small christmas decoration. Have you seen our little flowerpot? You can use it to create many adorables decorations, what about starting with a christmas tree?

To prepare this christmas tree I cut 2 paper triangles whitch I decorated with pieces of paper, lace and textile left after other projects. I added Essy-floresy chipboards, a little bit of gesso, pearl mist and golden acrylik ink Splah. I decorated both triangles in the same way and at the end I put it together with a small stick between. It's ready to place in the flowerpot. Enjoy! 
Użyłam / I used:

    

   Mgiełka Daily Art - błyszcząca - złota 
Pozdrawiam!
Best wishes!12 komentarzy:

 1. Wyszło obłędnie! <3
  Mam ochotę zrobić podobną! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Zapraszam, pochwal się koniecznie rezultatem :)

   Usuń
 2. U Was już świątecznie :)
  Świetna choineczka, bardzo pomysłowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święta tuż tuż, choć raz mam gotowe coś z wyprzedzeniem ;)

   Usuń
 3. Ale cudeńko!Uwielbiam takie ozdoby! Może i ja zrobię?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mała rzecz a cieszy, można zrobić kilka, będzie jeszcze ciekawiej :) Pochwal się efektem twojej pracy :)

   Usuń
 4. :) już nie mogę się doczekać aż sama spróbuję taką choinkę zrobić :) świetna jest niezwykle delikatna i dopracowana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najfajniejsze jest to, że można dodać dużo detali i wcale nie wymaga to wielkiej precyzji ani czasu bo nic nie jest od linijki :) Życzę miłego klejenia :)

   Usuń
 5. PIĘKNA PRACA,myślę ze gdyby to zdjęcie było jaśniejsze to wyszłoby jeszcze piękniej,przepraszam za uwagę ale tak mi się wydaje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Elu cały czas walczę z aparatem, myślę, że w końcu się uda poprawić jakość zdjęć, życzyłabym sobie tego :)

   Usuń