czwartek, 26 listopada 2015

Zimowe klimaty w biało - złotej szacie

Witam!

Postaram się przekonać Was do relaksującego scrapowania. 
Dysponując chwilą wolnego czasu spożytkujcie ją na wykonanie scrapa w nietypowym formacie w nietypowych kolorach.

Mój scrap ma format A4 i tonację biało - złotą z akcentami wzorów naturalnego drewna, surowej tektury i zgrzebnego sznurka.
Moim zdaniem te kolory  i faktury ładnie się komponują i wzajmnie uzupełniają.


Co my tu mamy? Baza z beermaty oklejona papierem wizytówkowym w kolorze ecru. Elementy białe wycięte wykrojnikami z papieru wizytówkowego. Złote wycinanki to nic innego jak kreatywnie wykorzystane pudełko po słodkościach zakupionych w popularnym markecie. Zaznaczam, że jest to wewnętrzna strona pudełka wykonanego ze znakomitej jakości tektury. Warto zbierać takie "śmiecie".

Ten piękny papier w duże złote kropy to papier welinowy. Przypomina kalkę techniczną i prezentuje się wyjątkowo elegancko - polecam go do różnych projektów, a szczególnie tych którym chcemy nadać ekskluzywny wygląd. Papier będzie się pięknie prezentował na przykład w pracach o tematyce ślubnej. W sklepie jest dostępny w trzech wzorach.

 Scrapowy papier w ukośne pasy z motywem desek i papier z jednolitym motywem drewna to elementy składowe pięknej kolekcji papierów marki Teresa Collins.

Produkty dostępne w sklepie w formie podlinkowanych do sklepu zdjęć znajdziecie na końcu tego postu.Lubię mikrokulki - tu w postaci wypełnienia środka poinsetti:


Odrobina złotego pearlmakera uzupełnia dekorację scrapu:


Tak oto niewielkim nakładem środków i materiałów można wykonać ciekawy scrap.

Nie będę się zbędnie rozgadywała bo wszystko widać na zbliżeniach. Podam zatem użyte materiały:
Miłego scrapowaniaa życzę i zapraszam do sklepu oraz na kolejne inspiracje.

6 komentarzy: