sobota, 1 czerwca 2019

Essowe urodziny

Witajcie,

Czy wieicie, że Essy-Floresy dziś obchodzą już 4 urodziny. Nie wiem, kiedy ten czas zleciał. Wydaje się, że wszystko dopiero co się zaczęło stawiać swoje piersze kroki.... Choć muszę przyznać, że dużo się w między czasie wydarzyło, i jeszcze sporo przed nami :)

Dziś czeka na Ciebie kilka niespodzianek. Na początek tylko dziś podwajamy essowe papiery i tekturki. Jeden essowy produkt kupujesz, dwa otrzymujesz! Dodatkowo rabat 14% na inne produkty.Oprócz promocji czeka na Ciebie kilka niespodzianek i kilka nagród do zdobycia. Nie zapomniej odwiedzić również naszą stronę na FaceBooku oraz fanpage grupy Zainspirowani - grupa inspiracyjna sklepu Essy-Floresy.

Na blogu czeka na Was blog-hop.

O godzinie 11.00 na tym blogu pojawi się pierwsza część hasła do zebrania. Kolejne hasła pojawiać się będą w odstępach 15 minutowych na poszczególnych blogach naszego DT. Główną nagrodę wygrywa pierwsza osoba, która poda całe hasło pod postem rozpoczynającym zabawę :)
Zdradze tajemnicę, nie będzie przegranych, gdyż na blogach będzie czekała na wszystkich niespodzianka. Zajrzyjcie więc koniecznie :)

7 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego, wielu zadowolonych klientów.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo dobrego i jeszcze wielu takich okazji do świętowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego najlepszego dużo zadowolonych klientek :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. 4 lata to już nie żarty :) Moc życzeń urodzinowych, by firma rozwijała się co najmniej równie dobrze, jak do tej pory :)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje , życzę samych sukcesow

  OdpowiedzUsuń