wtorek, 31 marca 2020

Coś się kończy, coś zaczyna.....

Witajcie :)

Nadszedł czas na moment, gdy po raz ostatni spotykamy się na essowym blogu. Czas więc na małe podsumowanie, ale czy można podsumować blisko 5 lat pracy, spotkań, wyjazdów, warsztatów, pomysłów,... Nie wiem, czy jestem w stanie to zrobić, ale choć w paru słowach chciałabym spróbować...

Zacznę od Magdy, która od samego początku do samego końca towarzyszy mi w essach. Ty wiesz jak wiele Ci zawdzięczam i za to mocno dziękuję :) To dzięki Tobie powstała nowa szata blogu i FP, to Ty byłaś autorką banerków i wszelkich grafik oraz filmików. To Ty przez te lata trzymałaś w ryzach nasze DT, co pewnie nie było łatwe, zwłaszcza, gdy ja czasami się wtrącałam ;) To Ty na zlotach w Poznaniu prowadziłaś warsztaty Make & take. Ty też przez te lata inspirowałaś, pomagałaś, wspirałaś mnie, za co ogromnie dziękuję :)

Aktorem drugiego planu była Iza, którą mogliście spotkać w sklepie stacjonarnym oraz na wszystkich zlotach. To ona przez długi czas pakowała Wasze zamówienia, towarzyszyła mi w wyjazdach, była prawdziwą pomocą i wsparciem na miejscu.

O każdym mogłabym długo pisać, ale wyręczyła mnie...... Magda :) Zobaczcie co stworzyła i jak podsumowała te lata wspólnej pracy:

Ja tylko dodam, że dziękuję za Wasze pomysły, inspiracje, tutoriale i serce włożone w to miejsce.

Jednak przede wszystkim największe podziękowania należą się Wam – klientom i uczestnikom życia blogowego oraz facebookowego. Bez Was nie byłoby tego miejsca. To Wy tworzyliście klimat i nadawaliście charakter. Dziękuję Wam za wszystkie spotkania i rozmowy na zlotach, warsztatach, spotkaniach, Miło było spotkać Was w realu. Te wspomnienia na zawsze zostaną w moim sercu.

Coś się kończy, coś zaczyna.....
Kończy się działalność sklepu internetowego essy-floresy.pl, ale nie kończy się życie marki tekturek essy-floresy!!! Już za moment prawa autorskie tekturek przejdą w nowe ręce i będą do nabycia w sklepie internetowym https://www.papercard.pl/!!! Cieszę się, że choć przestaje istnieć sklep, to nie znikają z rynku tekturki, którch autorką w ponad 90% byłam ja :)

piątek, 27 marca 2020

To już jest koniec...


Cześć
Dzisiaj nadszedł ten dzień 
Dzień w którym jest mi ogromnie smutno 
To moja ostatnia inspiracja na tym blogu.
Spędziłam w tym zespole rok , wykonałam sporo inspiracji, ale i mocno się zintegrowałam z dziewczynami z DT . 
Jest mi okropnie przykro i okropnie żal.
No, ale wystarczy tych osobistych wycieczek 
Dzisiaj chciałabym podziękować wspaniałej szefowej Lidii ,za to ,że dała mi szansę i mogłam tutaj Was inspirować.
Dziękuję dziewczynom z DT jesteście cudowne i będzie mi bez tego teamu ciężko.
Dziękuję osobom, które oglądają nasze prace ,które były tu z nami  

Do zobaczenia gdzieś tam...


Pozdrawiam DT Pati

 

środa, 25 marca 2020

Tag - rozstania nadszedł czas

Witajcie...
W ostatniej inspiracji dla Essów przychodzę z tagiem... bardzo wymownym w swoim przesłaniu... niestety :(
Chciałam serdecznie podziękować z tego miejsca Lidce za zaufanie, współpracę i możliwość rozwinięcia moich skrzydeł. Dziękuję również pozostałym dziewczynom z DT za cudowną atmosferę. Bycie tutaj z Wami było dla mnie ogromną radością :)

Pozdrawiam serdecznie


Wykorzystane materiały
Bordery - kwadraty - tekturka do scrapbookinguTag duży - tekturka do scrapbookingu Zegar 1 - tekturka do scrapbookingu
Szkoła - napis Rozstania nadszedł czas - tekturka do scrapbookingu Satynowa pasta strukturalna - szmaragd - Daily Art

poniedziałek, 23 marca 2020

Pożegnanie

Dzień dobry.

Dzisiaj smutny post. Bardzo. Ostatni na essowym blogu z moją dla Was inspiracją. Jestem z Essami związana od samego początku. Stawiałam w scrapowym świecie może nie pierwsze, ale jeszcze te kulawe kroki. To tutaj uczyłam się na własnych błędach, czasami ktoś mi je wskazał- czasami nie. To tutaj nauczyłam się dla Was robić filmy z tutorialami, banerki i mnóstwo projektów z nowymi mediami. Dzięki temu, że tłumnie przybywaliście co kilka dni na ten blog chciało się być coraz lepszym i wymyślać najlepsze zabawy i konkursy dla Was. Spędziłam tu wiele lat w Waszym doborowym towarzystwie, dziękując za Wasze wsparcie i słowa uznania dla moich projektów. Mam nadzieję, że bawiliście i uczyliście się tutaj równie dobrze jak ja.

Dziękuję również wszystkim osobom, które miałam przyjemność poznać dzięki essom. Wszystkim członkom essowego DT , którzy ramię w ramię testowali nowe produkty, wycinali, kleili, darli, chlapali i ciapali. Wszystkim tym, z którymi miałam ogromną przyjemność spotkać się w realnym świecie na zlotach czy warsztatach. Był to dla mnie cenny czas i wielu z Was nadal pozostaje w mojej pamięci i kontaktach na fb. Z przyjemnością Was podglądam. <3

 Na zakończenie chciałabym także podziękować Szefowej Lidce, która wlała w moje życie mnóstwo ciepła i serdeczności, oraz umożliwiła mi kreatywny rozwój. Będę Ci za to dozgonnie wdzięczna. <3 Zresztą Ty wiesz. :)Także tak... Po nieco rzewnym wstępie przejdę do meritum, czyli dzisiejszej inspiracji. Przygotowałam kwiatową kompozycję mix mediową z mnóstwem kwiatów i wiosennych motyli. Utrzymana w mojej kochanej tonacji turkusowo brązowej. No bo jakby inaczej :) Już nawet synek pyta- dlaczego wszystkie twoje pracki mamuś są w tych samych kolorach? Zna ktoś odpowiedź? Bo ja nie.
Wykorzystałam tutaj mnóstwo gessa, past 3d, tekturki z ważkami, farby w proszku, metaliczne, woski i kwiatów. Czyli wszystko to co najbardziej kocham w mediowaniu.
Jest po mojemu i mam nadzieję, że choć trochę wiosennie.

Trzymam za Was wszystkich mocno kciuki i mam nadzieję, że nie mówimy sobie żegnajcie a jedynie- do zobaczenia!

Pozdrawiam Was serdecznie!

piątek, 20 marca 2020

Arabseskowe ATC - pożegnanie z Essami

Witajcie.
To już moja ostatnia inspiracja na blogu Essy-floresy.
Spędziłam tu ponad dwa lata. W gronie cudownych dziewczyn. Bardzo dziękuję Lidce za miłą atmosferę, życzliwość i pomoc....
Ale życie niekiedy pisze inne scenariusze niż my byśmy chcieli...Taki właśnie został napisany dla Essów...
Zegnam się z Wami rzadką formą jaką jest ATC...Arabeskowe ATC z wykorzystaniem essowych tekturek i papierów


Bardzo dziękuję Wam za obecność i komentarze pod moimi postami

Pozdrawiam
Renata

czwartek, 19 marca 2020

Wyniki ostatniego Essowego wyzwania

Witam Was serdecznie.
Tak trudno mi  jest napisać post z  wynikami wyzwania...ostatniego wyzwania...Tak trudno ... zważywszy, że Essy to było wyjątkowe miejsce w sieci, w którym również Wy chętnie uczestniczyliście w różny sposób... 
Dziękujemy Wam za ogrom prac, które zgłosiliście na nasze wyzwanie...Jednak wszystko co dobre szybko się kończy...Nasze ostatnie wyzwanie zakończyło wyzwaniową działalność essów...
Niniejszym ogłaszam, że w ostatnim  wyzwaniu zwyciężyła praca z nr 13 czyli
....................
.................
..............

i jej ozdoby na piku...Wielkie Gratulacje Olu!
Dla Ciebie banerek
Obraz może zawierać: tekst

Zapraszam Cię do kontaktu ze sklepem w sprawie nagrody, a przypomnę, że jest to paka materiałów o wartości ok. 50zł

wtorek, 17 marca 2020

Gościnna Projektantka - Marta

Witajcie :)

Nazywam się Marta, tworzę pod nickiem icards24, znajdziecie mnie na FB tutaj.

W swojej twórczości skupiam się głównie na scrapbookingu. Uwielbiam tworzyć prace, w których ozdoby nie dominują całości, tylko nadają jej charakter. 
Mój styl to głównie przeszycia, postarzenia i warstwy, często wykorzystuję tekturki, kwiaty i perełki.

Zapraszam Was do obejrzeniu kilku moich prac:Pozdrawiam